Живко Тодоров: Стара Загора ще стане най-подредения, европейски град в България след този мандат
05.05.2026 14:15
Стара Загора ще стане най-подредения, европейски град след този мандат. Това заяви категорично кмета Живко Тодоров пред камерата на телевизия Загора. Всички хора, във всички квартали на Стара Загора трябва да живеят добре, подчерта той.
И още:
И още…На въпрос: Напускането от Изпълнителната комисия на ГЕРБ е акт на лична инвестиция в политическото ви бъдеще или практически ход в полза на града е?
Живко Тодоров призна, че трябва да се промени стила, маниера на говорене, държание и действия на политиците. Арогатността в политиката не води до подкрепа, категоричен бе кметът. Последният не изключи възможността за участието си в политиката след приключване на четвъртия му мандат през 2027 година, но в друга роля.
Категория: ОБЩЕСТВО










