„Верея“ загуби от „Тосно“

Руският тим Тосно победи Верея с 2:0 в контролна среща в Турция.Това бе четвърта проверка на старозагорския тим от подготвителния им лагер в Анталия.
Срещу Тосно, Верея допусна ранен гол. Руснаците поведоха с 1:0 още в 7-ата минута, когато при пряк свободен удар в дъгата на наказателното поле на Верея, Гарбуз стреля, топката рикошира в стената и влезе във вратата на Иван Караджов.
Старозагорци опитаха на няколко пъти да застрашат вратата на съперника но до попадение така и не се стигна.
Тосно покачи на 2:0 в 31-ата минута от дузпа. Тя бе отсъдена след нарушение на Педро в наказателното поле. Кутин бе точен за 2:0
В следващата си проверка на 3-и февруари Верея ще се изправи срещу лидера в Полша Ягелония. Това ще е и последна контрола на тимът на Александър Томаш преди завръщането в България.

Категория: СПОРТ