„Верея“ загуби трета контрола в Турция

„Верея“ загуби третата си контролна среща от подготовката в Турция. Старозагорци отстъпиха с 0:1 на тима на „Тобол“.
„Тобол“ поведе на „Верея“ още в 5-ата минута на срещата. Тогава след центриране от корнер Сартаков засече топката с глава, вратарят Колев я улови, но според асистента на главния съдия топката е преминала голлинията.
През втората част футболистите на „Верея“ доминираха над съперника от Казахстан. След редица положения момчетата на Александър Томаш така и не успяха да реализират гол.
Следващата контрола на „Верея“ на турска земя е на 31 януари.Съперник на старозагорския тим ще е руския „Тосно“.
Междувременно към лагера на „Верея“ в турския курорт се присъедини и нападателя Валери Домовчийски.
Роденият на 5 октомври 1986 година футболисти през кариерата си носил екипите на Левски, Херта (Германия), Дуисбург (Германия), Ботев (Пловдив), Черно море, Левадиакос (Гърция) и Славия.

Категория: СПОРТ