Медали за СКХГ „Импала“ на Държавното по естетическа групова гимнастика

Два сребърни и един бронзов медал спечелиха гимнастичките на „Импала“ на Държавното първенсто по естетическа групова гимнастика. Състезанието се проведе в Общинска спортна зала „Стара Загора“ и бе за всички възрастови групи.Участие взеха 12 клуба от страната.
При възраст 6-8 години шампион стана отборът на „Теа денс“, второ място извоюваха „Импала“, а трети са „Академик“. При момичетата 8-10 години златото отново е за „Теа Денс. След тях се наредиха ?Академик” със сребро и „Импала” с бронз.
Отборът на „Импала” който представя България тази година на Европейското първенство в Бърно Чехия завърши на второ място при девойките. Победителки при жените са „Етър Елит“.