Седем медала за клуб по шахмат „Траяна 2011“

Състезателите на старозагорския клуб по шахмат „Траяна 2011“ се представиха отлично на провелия се в Нова Загора турнир по шахмат. Надпреварата бе организирана от шахматна школа „Загорец“ и Община Нова Загора и в нея взеха участие над 60 състезатели.От страгозарогрския клуб извоюваха 7 медала в различните възрастови групи. Никол Калчева стана първа при момичетата до 8 години , а Радмил Георгиев се нареди 3-ти сред момчетата.При 10-годишните клуб по шахмат „Траяна 2011“ зае първите 4 места- злато за Никола Кирилов, сребро за Николай Радулов, бронз за Крум-Петър Кисьов и четвърти Божидар Кочев. В групата на 12 годишните златен медал спечели Емил Тилев от Раднево а след него се наредиха Никола Нешев със сребърен медал, Радослав Михайлов с бронз. Симеон Банев зае четвъртото място.

Категория: СПОРТ