Pавенство за юношите на „Верея“ и „Литекс“

Юношите на ФК „Верея“ и „Литекс“ завършиха с равен резултат отложения двубой от елитната група.Срещата се изигра на помощния терен от спортен комплекс „Верея“.
Още в началото на срещата гостите откриха резултат с гол на Бонев в 6-тата минута. Минути по-късно домакините от „Верея“ също имаха голово положение, но не успяха да реализират попадение. Резултатът бе изравнен в 38-мата минута след изпълнение на ъглов удар топката попадна в Николай Николов и той успя да отбележи гол за старозагорци. През второто полувреме играта бе равностойна и двубоят завърши с резултат 1:1.