И тази година в Стара Загора ще се проведе заключително мероприятие по Националната превантивна кампания „Работа на полицията в училищата“ – „Ваканция здравей! Да играем безопасно“. Инициативата е посветена на предстоящата ваканция и Деня на детето – 1-ви юни и се организирана от ОДМВР-Стара Загора, Община Стара Загора, РУО-Стара Загора, РДПБЗН-Стара Загора, РЗИ-Стара Загора, Център […]