ОБЩИНСКИ СЪВЕТ СТАРА ЗАГОРА 2019-2023

 

Мандатите за общинските съветници се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота, както следва:

коалиция АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ 2 (два)
коалиция Ние, Гражданите 1 (един)
ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ 2 (два)
БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ 3 (три)
ПП ДВИЖЕНИЕ НАШИЯТ ГРАД 1 (един)
ПП ГЕРБ 21 (двадесет и един)
ВЪЗРАЖДАНЕ 1 (един)
Движение за права и свободи – ДПС 2 (два)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ 7 (седем)
„ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение) 3 (три)
Местна коалиция Земеделски НАРОДЕН СЪЮЗ 7 (седем)
Местна коалиция ВОЛЯ 1 (един)

Имената на избраните общински съветници по партии, коалиции и местни коалиции, както следва:

Имена на общинските съветници Партия/коалиция/местна коалиция/независим
1 Антон Димов Андонов ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
2 Боян Ангелов Бабанов ПП ГЕРБ
3 Боян Йорданов Кулев Местна коалиция ВОЛЯ
4 Бояна Тихомирова Танева ПП ГЕРБ
5 Валентина Стойчева Бонева БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
6 Галина Куманова Господинова БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
7 Георги Йорданов Господинов ПП ГЕРБ
8 Гино Кирилов Гинов ПП ГЕРБ
9 Дамян Желязков Георгиев БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
10 Даниела Ангелова Лекина БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
11 Дарин Петков Маринов ПП ГЕРБ
12 Димитър Здравков Чорбаджиев „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (Да България, ДСБ, Зелено движение)
13 Динко Танев Михайлов ПП ГЕРБ
14 Диян Станимиров Димитров ПП ГЕРБ
15 Емил Славов Славов ПП ГЕРБ
16 Емил Тихомиров Енчев ПП ГЕРБ
17 Иван Ганчев Велев ПП ГЕРБ
18 Иван Стоянов Върляков БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
19 Иван Трифонов Иванов Местна коалиция Земеделски НАРОДЕН СЪЮЗ
20 Иван Христов Чолаков БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
21 Иванка Колева Михайлова ПП ГЕРБ
22 Ивета Валентинова Лазарова коалиция АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ
23 Искра Михайлова Михайлова ВЪЗРАЖДАНЕ
24 Йордан Петров Николов ПП ГЕРБ
25 Климент Павлов Пенчев БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
26 Красимира Колева Чахова Местна коалиция Земеделски НАРОДЕН СЪЮЗ
27 Кремена Георгиева Мандаджиева ПП ГЕРБ
28 Мариус Иванов Кирков БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
29 Мария Колева Жекова ПП ГЕРБ
30 Мария Танева Динева Местна коалиция Земеделски НАРОДЕН СЪЮЗ
31 Мартин Паскалев Паскалев ПП ГЕРБ
32 Методи Динев Пенчев Местна коалиция Земеделски НАРОДЕН СЪЮЗ
33 Милена Вълева Василева БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
34 Милена Иванова Стоянова-Желева ПП ГЕРБ
35 Милко Стаматов Чанков „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (Да България, ДСБ, Зелено движение)
36 Мирослав Генчев Райков БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
37 Митко Маринов Маринов Местна коалиция Земеделски НАРОДЕН СЪЮЗ
38 Никола Даниелов Чакалов ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
39 Николай Валериев Николов ПП ГЕРБ
40 Николай Стефанов Диков ПП ГЕРБ
41 Нина Раднева Димитрова „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (Да България, ДСБ, Зелено движение)
42 Петър Иванов Желязков ПП ДВИЖЕНИЕ НАШИЯТ ГРАД
43 Стефан Анков Георгиев ПП ГЕРБ
44 Стефан Димитров Димитров коалиция Ние, Гражданите
45 Таньо Брайков Танев ПП ГЕРБ
46 Тихомир Иванов Трифонов ПП ГЕРБ
47 Тунджай Рамадан Йозтюрк Движение за права и свободи – ДПС
48 Христо Иванов Донев Местна коалиция Земеделски НАРОДЕН СЪЮЗ
49 Юсни Мемиш Ибрям Движение за права и свободи – ДПС
50 Явор Райчев Гънчев Местна коалиция Земеделски НАРОДЕН СЪЮЗ
51 Янко Георгиев Янков коалиция АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ

ОБЩИНСКИ СЪВЕТ СТАРА ЗАГОРА 2019-2023

За автора
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>