Борец на Берое стана балкански шампион при момчетата

Радомир Стоянов от клуб по борба „Берое“ стана Балканси шампион на провелото се в Панагюрище първенство за момчета ,юноши и кадети. Надпреварата се проведе от 30-ти септември до 6-ти октомври с участието на спортисти от 10 държави. Старозагорският клуб участва с 6-ма състезатели, които извоюваха една шампионска титла и 3 медала .В категория U 15 Радомир бе безапелационният победител . При кадетите сребърен медал спечели Виктор Нейчев.

На 13 октомври в Стара Загора клуб по борба „Берое“ огранизира 13-ти Народни борби. Събитието е традиционно за града и ще се проведе на стадион „Трейс Арена“. Очаква се сили да премерят над 200 борци.