Бронз за отбора на „Загорски стрелец“

15 спортисти от цялата страна участваха в 7 -мия национален турнир по спортна стрелба с лък „Загорски стрелец“ в Стара Загора. Надпреварата се проведе на 24 и 25 февруари в спортната зала на УСШ.
При мъжете в олимпийския стил ще участваха Иван Проданов, Георги Абаджиев, Станислав Матев, Иван Анастасов, Димитър Мавлов, а при дамите Анка Богданова и Катя Дянкова. Единственият представител на СК „Загорски стрелец“ в компаунда пък беше Евгени Гинев.
Отборът на Загорски стрелец – мъже-олимпийски стил в състав Георги Абаджиев, Иван Проданов и Станислав Матев спечели 3-то място на турнира.
Станислав Матев се класира на 4-то мястов индивидуалната надпревара.Милен Борисов от СК Феникс Арчъри (София), спечели приза „Загорски стрелец“ за бърза и точна стрелба, който се връчва на победителя от Блиц турнира.
В стил Bare bow /гол лък/ участваха 16 спортисти в това число и една жена. Отличените състезатели в тази категория са: 1-во място: Янчо Янчев 2-ро място: Димитър Ганчев 3-то място: Николай Кюрчев

Категория: СПОРТ