„Верея“ U19 загубиха с 0:2 oт „Септември“ София

„Верея“ U19 загубиха домакинството си на „Септември“ София от 20-ти кръг на Елитната група.
Срещата се проведе на изкуственото игрище на стадион „Трейс Арена“.
Първото полувреме приключи равностойно. Двата отбора опитаха безуспешни удари към вратите.След почивката гостите от „Септември“ поеха инициативата и откриха резултата в 69-тата минута с гол на Тодоров.В 75-тата минута „Верея“ имаше шанс да изравни но Симеон Христов не успя да реализира попадение. Две минути по-късно Емре Емин също имаше неуспешен удар към вратата на гостите.В 90-тата минута на двубоя гостите отбелязаха още един гол. Костадинов фаулира и оформи крайното 0:2.
В следващият 21-ви кръг на елитната група юношите на „Верея“ се изправят срещу връстниците си от „Берое“ в градско дерби.

Категория: СПОРТ