„Берое“ с равенство в контрола

„Берое“ изигра последната си контрола от зимната подготовка .Старозагорци завършиха с резултат 1:1 двубоя срещу „Локомотив“ (Горна Оряховица) , който се проведе на изкуствения терен от спортен комплекс „Берое“.
Тимът на „Берое“поведе в срещата в 17-та минута с попадение на Антон Карачанаков. Две минути преди края на двубоя гостите изравниха, след като Жан Амбоуз се възползва от грешка в отбраната и прати топката в мрежата за 1:1.

Първият официален двубой на „Берое“ след подновяването на шампионата ще бъде на 17 февруари срещу „Дунав“ Русе.Срещата ще се играе в Раздград при закрити врата.

Категория: СПОРТ