Баскетболистките на „Берое – Стара Загора“ се наложиха над тима на „Монтана“

Баскетдамите на „Берое -Стара Загора “се наложиха като гост над тима на Монтана с 69:64
Двубоят в Монтана започна равностойно и почти през цялото време никой не успя да излезе напред в резултата и тази четвърт завърши 20:20.
До почивката двата тима се движеха точка за точка без нито един от тях да се откъсне в резултата. След почивката за кратко  Монтана натрупа аванс от 7 точки, но „Берое“ отговори подобаващо и след третата част резултата отново бе равен – 56:56.
Старозагорските баскетболистки започнаха силно последната четвърт и до края не позволиха на домакина Монтана да направи обрат. Срещата завърши с 69:64 в полза на „Берое-Стара Загора“
Най-резултатна за победата бе Моник Рийд, която реализира 24 точки.