Баскетболистките на „Берое“ с категорична победа над „Кралево“

Безапелационна победа постигнаха баскетболистките на „Берое“ над сръбския „Кралево“ в двубой от Адриатическата лига. Старозагорки се наложиха като домакин над съперничките си с 90:47.
В началото на двубоя зелено-белите си осигуриха аванс с 14:2 благодарение на добрата си игра в защита, а до края на частта водиха с 29:10.
Ситуацията не се промени и през втората част като до почивката резултата бе 53:25 в полза на „Берое“.През третата и четвъртата част състезателките на старозагорския тим продължиха с добрите си изяви и постигнаха най-убедителната си победа от началото на сезона.
23 точки за успеха реализира Моник Рийд. 12 вкара Ралица Нанева, а с 11 се отчете Радостина Славова. Следващата сряда, 9 ноември, „Берое“ приема „Партизан“ в третия си домакински двубой от лигата.