Медали за старозагорските борци

Два златни, един сребърен и един бронзов медал спечелиха състезателите на спортен клуб по бора „Берое“ на провелото се в Разград състезание за момчета по борба свободен стил. Турнирът „Лютви Ахмедов“ се провежда за 19-ти път и в него взеха участваха 106 борци от 17 клуба включително и отбор от „Люкенвалде” (Германия).
От старозагорският клуб „Берое” в категория до 35 килограма златен медал спечели Виктор Нейчев, в категория до 42 килограма злато завоюва и Иван Стоянов Дилян Канев загуби на финала в категория до 53 килограма. И остана със сребро, а Радомир Стоянов спечели бронзов медал в категория до 47 килограма.
Следващото предизвикателство пред старозагорския клуб е Балканиадата по борба, която ще се проведе в Бурса.

Категория: СПОРТ