„Верея“ загуби с 0:1 от „Апоел“

Тимът на „Верея“ допусна първа загуба в контролна среща. Старозагорци отстъпиха на „Апоел“ с 0:1 в среща изиграна в комплекс „Царско село“ в София.“Верея“ доминираше поюти през цялото първо полувреме, но пропусна отлични възможности .
След почивката старозагорския тим отново беше по-активен и създаде положения пред вратата на противника. Гуидала, Еуженио и Златинов обаче пропуснаха.“Апоел“ стигна до победен гол при единствената си възможност в мача в 75-ата минута когато Юсеф Битон засече с глава центриране от фаул.

Следващата контрола на „Верея“ е в петък срещу отбора на Ботев(Пловдив).

Категория: СПОРТ