Равенство за „Берое“U15 и „Черно море“ U15 в първия полуфинал на Държавното първенство

С равенство завърши първия полуфинален сблъсък от държавното първенство между отборите на „Берое“ U15 и “Черно море” Варна. Двубоят се игра днес на спортна база „Берое“.
През първото полувреме старозагорския тим игра на ниво срещу противника си. Станислав Ангелов откри резултата за домакините в 19-тата минута след атака по дясното крило.
През второто полувреме обаче гостите от „Черно море “ вдигнаха оборотите и успяха да изравнят в 59-тата минута.
Реваншът ще се проведе на 26 юни от 10:30 ч. на стадион „Корабостроител“ във Варна.

Категория: СПОРТ