ФК „Верея“ се наложи като домакин  с  3:0 над тима на  „Добруджа“

ФК „Верея“ постигна категорична домакинска победа над тима на Добруджа в среща от 28-ми кръг на „Б“ футболна група. Старозагорци решиха двубоя още първите 45 минути като отбелязаха 3 гола на противника си.
В 19-тата минута Джунейт Яшар откри резултата с удар от 12 метра след подаване на Винков. В 21-вата минута Амаду Сукуна беше изведен в наказателното поле на гостите, овладя топката и се разписа за втори път.Методи Костов оформи крайното 3:0 няколко минути преди края на първото полувреме.
След почивката под непрекъснатия дъжд двата отбора си размениха по няколко положения, но повече голове не паднаха до края на мача.

ФК „Верея“ се наложи като домакин с 3:0 над тима на „Добруджа“